PARIS CONFIDENTIEL

podzim/zima 2018-9

Nová kolekce Franck Provost podzim-zima 2018/19 Paris Confidentiel. Kolekce, ve které je ženskost jemná, ale současně patrná. Nic není jasně vidět, přesto se vše dá vytušit a odhalit, v rafinované a zářivě čisté svůdnosti.

Představujeme Vám vzácné barvy, exkluzivní techniky Franck Provost, v novém pojetí, které zahalí vaše vlasy do zářivých tónů a odlesků.

Benátská ambra tři odstíny měděné vytvořené na míru pro reliéf a hloubku střihu, intenzitu a zářivost. Délka je někde mezi polodlouhou a dlouhou, vlasy jsou lehce sestříhané a efilované pro peříčkový efekt lehkých vlasů, které jakoby tancují a povlávají okolo ramen. Úprav je hned několik, od hladkého stylu přes pružné přirozené zvlnění až po výraznější navlnění a kaskádu bohatých vln. Vlasy tak mohou být ve sportovním, denním i večerním a honosném stylu.

Hnědý Kašmír Sytá a záhadná barva s bohatou hrou jemných kaštanových odlesků, které jsou aplikované v jemných dotecích s důrazem na lesk a zářivost a na podtržení linií střihu. Mikádo v objemu s tvarem lehce prodlouženým směrem dopředu, vlasy jsou sestříhané jen lehce, aby byla zachována co největší hustota a plnost účesu. Vlasy mohou být upraveny do XL objemu i do hladkého střídmého účesu, zvlněné pouze v koncích a přirozeně nebo upravené do pokládaných či lesklých glamour vln.

Sluneční balejáž dvě zlata – nové pojetí exkluzivních technik Franck Provost s názvem balejáž dvě zlata je spojením dvou odstínů blond - zlaté a jantarové, které se mísí a prolínají spolu s přírodním odstínem pro výjimečnou zářivost, která prosvětluje tvář. Sestříhané mikádo, které záměrně není uhlazené a přesně upravené, jeho charakter je dodaný právě určitou nepropracovaností linií. Účes může být v přirozeném stylu, s jemným lehkým zvlněním v koncích, v úpravě jakoby povolených vln. Extrémní zářivost a prolínání barev pak plně vynikne v úpravě do velkých bohatých vln.

Pánský střih si zachovává výraznější délku v horní části, aby umožnil více variant úpravy účesů, od sportovního hladkého přes uvolněný vzdušný a elegantní styl.

 

kolekce účesů zima 2019 Franck Provost