FRENCH SUMMER

jaro/léto 2019

Směr jih Francie, kde novodobé mořské víly pózují na zlatavých skalách pobřeží Francouzské riviéry. Neuvěřitelně zářivá blond balejáže dvě zlata, sluneční paprsky ve vlasech s Indian Sun, teplé hnědé odstíny hnědého kašmíru. Vzácné barvy Franck Provost soupeří s odstíny přírody a zkrášlují vlasy intenzivním leskem. Střihy krátké i dlouhé jsou ultra stylové, svůdné a zalité sluneční září této nové kolekce pro jaro-léto 2019 French Summer od Franck Provost.

Barva Indian Sun doteky zářivého slunce ve vlasech v podobě jemných zlatavých závojů probleskujících v účesu. Střih „boulička“ s odlehčením a pohybem, s jemným dokončením střihu na krku a delším čelním pramenem, který umožňuje různé varianty účesu.

Barva balejáž dvě zlata třpytivá sluneční blond, která neuvěřitelně rozzáří obličej. Dlouhý střih s výrazným sestříháním vepředu podtrhuje objem a pohyb vlasů.

Sytější a světlejší odlesky hnědých odstínů mísící se v barvě hnědého kašmíru podtrhují linie střihu. Krátký střih s ofinou a efektem „bouličky“ dávají spolu s jemně sestříhanými vlasy na krku velmi ženský styl.

Technika Ocean Brush Franck Provost pro přirozené plážové zvlnění, které je tak sexy, protože působí přirozeně a ledabyle.

Zkrášlení účesu exkluzivní službou Diamant, který vlasům propůjčí zrcadlový lesk a vyšší intenzitu barevného odstínu, je specialitou Franck Provost.

Pánský střih zachovává delší vlasy nahoře, po stranách jsou kratší, pro šik pánský střih v uvolněném stylu, který lze různě tvarovat pomocí stylingové pasty Density Gum Franck Provost.

franck provost french summer