Beautiful Apple

podzim/zima 2020-21

Co takhle útěk do města, které nikdy nespí?  

Pod manhattanským sluncem se nenuceně procházejí pařížské modelky v pozadí ikonických mrakodrapů a hrají hlavní roli nočních krásek v elegantních barech "Velkého jablka."

Oslnivá blondýna nebo úchvatná brunetka? Vlasy, oblečeny do zlatých odstínů v rafinované a zářivě čisté svůdnosti vzácných barev od Franck Provost, svádí boj s paprsky podzimního slunce New Yorku.

Ponořte se do hry a nechte se okouzlit dotekem francouzského šarmu - Sluneční balejáž dvě zlata a Indian Sun: na Manhattan přicházejí dvě exkluzivní techniky Franck Provost.

Indian Sun

Technika barvení Indian Sun Franck Provost pro contouring rozjasní vaši tvář a vlasy. Exkluzivita Franck Provost, která umí na míru dotvarovat rysy vašeho obličeje.

Představujeme vám zimní verzi Indian Sun, která díky zesvětlení vlasů v partiích kolem obličeje, a především v délkách, vytvoří hru světla na míru, přirozený a jemný efekt, žádné odrosty, zkrášlení střihu vlasů.

Střih: Dlouhý vrstvený střih. Pro zdůraznění pohledu očí jsou vlasy kolem obličeje sestříhané oválně a jsou efilované pro peříčkový efekt lehkých vlasů, které si zachovávají bohatý objem. Energii střihu dodává efekt prosluněných pramínků kolem obličeje, který rozzáří váš vzhled. Střih nabízí mnoho možností stylingu.

Styling:

  • Okouzlující pružné přirozeně zvlněné vlasy se lesknou díky Brillant Hair Franck Provost.
  • Glamour účes - vlasy přirozeně zvlněné pomocí žehličky a asymetricky umístěné na jednu stranu, extrémně hladké a prozářené díky séru l’Absolu de Lumière Franck Provost.
  • Neodolatelný účes inspirovaný šedesátými léty, kdy jemně zvlněné délky kontrastují s XXL objemem v zadní části hlavy, získaném pomocí Design Powder.

Sluneční balejáž dvě zlata

Smyslná blond barva s měňavými odlesky, jedinečnými a plnými lesku. Dva odstíny blond - zlaté a světle oříškové, které se mísí a prolínají spolu s přírodním odstínem pro výjimečnou zářivost. Barvy jsou míchány přímo pro vás, ve vašem základním odstínu, a jsou nanášeny lehkým dotykem speciálního kartáče na vaše vlasy. Výsledný efekt je pokaždé jedinečný, personalizovaný a oslnivý. Díky jemnějšímu odstínu u kořínků, který dodává hloubku, je lesk a třpyt přirozené blond zářivější než kdy předtím.

Střih: Dlouhý střih s výrazným sestříháním vepředu podtrhuje objem a pohyb vlasů.

Styling:

  • Jemné přirozené vlny se třpytí nevídaným leskem díky Brillant Hair Franck Provost. Sluneční balejáž dvě zlata podtrhuje střih a dá vyniknout zlatým reliéfům v délkách a špičkách.
  • Taneční drdol je umístěn ve spodní části krku a je záměrně neuhlazený a dokonale nedokonalý pro stoprocentně přirozený výsledek. Okolo hlavy je účes ozdoben tenkým pleteným copánkem, který vytváří reliéf ve tvaru čelenky. Pro pružnost a objem je lehce fixován pomocí laku Flexible Confidence Franck Provost.

Pánský střih

Moderní střih, který si zachovává výraznější délku, pro neodolatelný romantický vzhled. Styling je zvýrazněný gelem Wax Normale Franck Provost pro lehce mokrý efekt.