Franck Provost

oficiální kadeřník České Miss

 

Franck Provost se stal oficiálním kadeřníkem soutěže Česká Miss. Tým profesionálů Franck Provost pečuje a hýčká vlasy všech 12 dívek, které se utkají o korunku a titul Česká Miss 2019 a Miss Universe SR 2019. Jste zvědaví, kdo získá absolutní výhru a kontrakt na 100 000 EUR? Sledujte finále České Miss 25.8.2019 ve 20.15 na FTV Prima.

Finalistky České Miss v rukou FP

Finalistky České Miss dobře vědí, že vlasy jsou korunou krásy a tak dali na doporučení našich kadeřníků a vyzkoušeli nejen exkluzivní techniky barvení Franck Provost, ale také jedinečnou službu diamant pro rozzáření vlasů nebo 4D detox - kúru pro hloubkovou regenraci a nevídaný lesk. Cílem našich kadeřníků nebyla úplná proměna, ale podtržení přizozené krásy každé z finalistek. Jaké změny se konkrétně dočkaly?

Martinu Antošovou čekalo lehké prosvětlení technikou Indian Sun, následně se jí zastřihly konečky. Cílem bylo nechat vlasy velmi dlouhé.

U Terezy Bagárové se pracovalo na lesku, podstoupila kúru proti krepatění vlasů. Délka se zkrátila jen lehce, vlasy se jemně sestříhaly, aby se odlehčily, získaly pohyb a objem.

Barbora Hodačová prošla zřejmě největší změnou. Pro střih vybrali kadeřníci dlouhé mikádo ke klíčním kostem, aby vynikl obličej a vlasy získaly na objemu.

Naopak u Karolíny Kokešové se jednalo o decentní zásah. Pouze se jí zastřihly konečky a užila si kúru pro regenraci a lesk vlasů.

Blond balejáž podstoupila Karin Křížová, jediná blondýnka na české straně. Bylo třeba prosvětlit tmavý odrost. Vlasy však “od hlavy” zůstaly v přírodní barvě. Následovalo pouze dotónování a lesk do pískového odstínu.

To Kláře Vavruškové bylo třeba sjednotit odstín barvy a vlasy zregenerovat. Střih se neměnil, pouze se zastřihly konečky, aby vlasy působily hustším a zdravým dojmem.

zpět

Česká Miss Franck Provost Praha

 

Objevte, stejně jako dívky z České Miss, exkluzivní techniky barvení Franck Provost, které Vaše vlasy rozjasní, oživí a rozzáří intenzivním leskem. Každý se za vámi otočí.

více