Otevření FP Slovanský dům Praha

Franck Provost

Zrekonstruovali jsme salón Franck Provost Slovanský dům. Stejně tak jako při otevření prvního salonu se majitelka, paní Marie Mixová, spojila s elitní italskou značkou pro vybavení kadeřnických salonů, firmou Maletti a zvolila nejnovější kolekci – Boheme.

Franck Provost Slovanský dům

Komfort poskytují mycí boxy s pěti masážními křesly, k dispozici je i „nebeská kabina“ s blankytně modrým masážním křeslem určená pro jednoho klienta, který zde má soukromí a klid vychutnat si obřady Kérastase. V salonu je k dispozici moderní manikérský stolek s komfortním sofa pro klientku, která ocení široké portfolio kvalitních přípravků značky Essie. V suterénu se nachází kabina určena pro pedikúru. V obou podlažích salonu naleznete kosmetické kabiny pro pleťová a tělová ošetření s přírodní aroma-kosmetikou Decléor, laděné do zlatých tónů.

Hodně štěstí popřáli novému salónu slavné osobnosti jako např. herečka Jana Švandová, houslista Pavel Šporcl s manželkou a také herečkou Bárou Šporclovou – Kodetovou, moderátor Roman Šebrle, režisér Filip Renč, herečka Marie Renčová, zpěvák Jan Kalousek, Nikol Kouklová Heřmánková, Lenka Filipová, Andrea Kalivodová, Jana Stryková, Emma Smetana, Zdeněk Podhůrský, Nikol Švantnerová, Karolína Mališová a mnohé další.

zpět