Marie Mixová

Franck Provost ČR

 

Pozdrav od majitelky salonů Lorma a Franck Provost

Vážení klienti, drazí přátelé, naše milovaná "Franck Provost rodino,"

dovolte mi, abych Vám v této komplikované situaci sdělila pár slov. Nikdy jsem nevěřila, že naše kadeřnická studia zavřou dveře svým klientům, a i naše hranice se znovu uzavřou. Za více než téměř 20 let fungování v ČR jsem chod našich studií brala jako samozřejmost. Avšak nyní jsme se ocitli v situaci, kterou všichni napříč kontinenty zažíváme úplně poprvé. Předem bych chtěla poděkovat všem, kterých se dotklo (a pravděpodobně ještě dotkne) rušení objednávkových termínů a za obrovské pochopení a trpělivost.

Po vyhlášení nouzového stavu jsme se přizpůsobili vládnímu nařízení - zavření všech kadeřnictví, protože naší hlavní prioritou je Vaše zdraví. Z tohoto důvodu nebudeme ani zajišťovat služby u Vás doma, protože kadeřník, který by k Vám přijel, by použil služeb MHD, kde hrozí vysoké riziko nákazy a pokud by kadeřník navštívil více domácností ... neumím si ani dopad představit.

Budeme pro Vás připravovat videa, která zašleme na Váš e-mail, nebo bude možné je shlédnout na našem Instagramu a webových stránkách "vlasové rady pro doma". V příštím týdnu budeme spouštět e-shop, na kterém si budete moci koupit výrobky, které budete potřebovat pro péči o vlasy, případně si vyzvednout výrobky přímo v salonu ve Slovanském domě, kde bude mít naše recepční službu od 10.00 - 17.00 hod.

Závěrem bych Vám všem chtěla ze srdce poděkovat za přízeň, za důvěru a za všechny milé zprávy a krásná slova podpory. Za ta léta se naše kadeřnická studia stala naší součástí nejen po stránce pracovní, ale i soukromé a je nám strašně moc líto, že na čas je nám naše práce odepřena a kontakt s Vámi rovněž. Budeme si muset na toto shledání nějakou chvíli počkat.

Určitě se ale podívejte na naše webové stránky, Instagram a Facebook, kde Vám budeme každý den přinášet jarní dávku pozitivní energie našich nových účesů. Ujišťuji Vás, že celý tým je připraven Vás uvítat v salonu, jakmile to bude možné. A já pevně věřím, že to bude brzy...

Nyní si tedy přejeme především zdraví pro nás všechny a hodně sil do následujících dnů.

Srdečně zdravíme!

Marie Mixová
a celý tým kadeřnických salonů

zpět

Marie Mixová

Autor fotografie: Lenka Hatašová