BLOW AWAY YOUR HAIR

jaro/léto 2018

Nový závan svěžího vzduchu do vašich vlasů.… Pro všechny ženy, které milují volnost, vytvořil Franck Provost kolekci Blow Away Your Hair.

Letním „must have“ je Indian Sunexkluzivní technika contouringu na míru podle Franck Provost. Polodlouhé mikádo s lehkým sestříháním a plným oválným tvarem zdůrazní obličej pomocí zesvětlení v konturách.

Technika Ocean Brush Franck Provost pro přirozené plážové zvlnění, které je tak sexy, protože působí přirozeně a ledabyle.

Zkrášlení účesu exkluzivní službou Diamant, který vlasům propůjčí zrcadlový lesk a vyšší intenzitu barevného odstínu, je specialitou Franck Provost.

Trend léta, kterému podlehnete, je sluneční balejáž dvě zlata pro vlasy jako sluncem políbené s delší patkou, která se nechává unést závanem větru.

Polární balejáž dvě zlata. Polární blond je hrou prolínání bílého a žlutého zlata se zářivě lesklým studeným výsledkem. Účes s krátkým střihem a dlouhou ofinou je stejně tak ženský jako svůdný.

Pánský střih. Běhat, plavat, opalovat se, lenošit… tak jako pěstují své tělo, pěstují i své vlasy. Nahoře delší a po stranách kratší, pro styl uvolněný i uhlazený.