Exkluzivní techniky 4D Rituel

Rituál globální péče 4D: nová dimenze vašich vlasů!


exkluzivní techniky 4D Rituel Franck Provost

 

Prožijte jedinečný moment ve vašem salonu s rituálem globální péče 4D Rituel de Soin Global 4D.

Rituál globální péče 4D hloubkově obnovuje vlasy, intenzivně je vyživuje a současně je zanechává krásně lehké. Spojení Keratinu a Créatinu rituálu globální péče 4D působí až v nitru vlasového vlákna pro hebkost, lesk a nekonečnou lehkost vlasů.

Během 30 minut prožijete aplikaci 4 nerozlučných přípravků s unikátními účinky pro naprosto výjimečný výsledek na vašich vlasech.

VÝSLEDEK: lesk, hebkost, lehkost, zpevnění!

 

4D Rituel regenerace Franck Provost

4D Rituel kadeřnictví Franck Provost

4D Rituel v kadeřnictví Franck Provost

4D Rituel regenerace v kadeřnictví Franck Provost

- KROK 1 -

- KROK 2 -

- KROK 3 -

- KROK 4 -

4D Rituel regenerace Franck Provost krok1

4D Rituel kadeřnictví Franck Provost krok2

4D Rituel v kadeřnictví Franck Provost krok3

4D Rituel regenerace v kadeřnictví Franck Provost krok4

Šampon Rituál 4 D Detoxifikace a čištění vlasů spočívá v odstranění nánosů způsobených vnějšími vlivy (znečištěné prostředí) nebo chemickými procesy.

Maska Rituál 4 D na regeneraci Obnovení a posílení vlasového vlákna, uzavření a uhlazení šupinek na povrchu vlasu díky keratinu. Znovu se obnoví síla vlasu, objem, lehkost díky Créatinu.

Maska Rituál 4 D na výživu Výživa a hydratace vlasů díky bamackému máslu a jojobovému oleji, vyhlazují se vlasové šupinky pro hebké a lehké vlasy.

Sérum Rituál 4 D na konečky vlasů Zkrášlení a opravení poničených - vysušených či roztřepených konců vlasů. Vlasy znovu nalézají svoji krásu, zářivost a hebkost díky komplexu obohaceném o olej z lněného semínka a olej z makadamových ořechů.

4D Rituel regenerace Franck Provost

4D Rituel kadeřnictví Franck Provost

4D Rituel v kadeřnictví Franck Provost

4D Rituel regenerace v kadeřnictví Franck Provost

Franck Provost radí : Rituál 4D dokonale doplníte při příští návštěvě salónu k technice: Vzácných barev
Prodlužte účinky Rituálu 4D i doma

Franck Provost vyvinul kompletní řadu péče adaptovanou na každý typ vlasů. Zeptejte se vašeho kadeřníka na radu a prodlužte účinky rituálu 4D i doma.

produkty 4D Rituel regenerace Franck Provost
 • 1- Detoxikační šampon : čistí do hloubky a odstraňuje nánosy na vlasech buď z škodlivin z ovzduší nebo z chemických procesů na vlasech. Vlasy znovu nalézají svoji vitalitu, díky spojení keratinu a Créatinu jsou jako znovuzrozené, zregenerované a objemné.

 • 2-Výživná a posilující maska : regeneruje do hloubky vlasové vlákno. Spojení Créatinu a keratinu dodává vlasům lehkost a vitalitu. Bambucké máslo a jojobový olej vyživují, dodávají hebkost a lesk. Vlasy jsou zkrášlené, lesknou se jako zrcadlo a jsou lehké. Obsahuje filtry proti UV záření.

 • 3- Ochranný sprej 48h : péče bez oplachování, vyživuje a chrání vlasy proti vnějším nepříznivým vlivům. Spojení Créatinu a kératinu posiluje a ozdravuje vlasové vlákno. Thermo-ochranné složení usnadňuje úpravu vlasů: vlasy jsou posílené, hebké a nádherně lesklé. Obsahuje filtry proti UV záření.

 • 4- Sérum na konečky : hloubkově opravuje poškozené a roztřepené konečky vlasů. Složení obohacené o vzácné oleje z lněného semínka a z makadamových ořechů obnovuje, vyživuje a posiluje vlasové vlákno a chrání ho proti vnějším nepříznivým vlivům. Jeho obnovující účinky jsou spojeny s efektem zkrášlení vlasů, které jsou hebké a lesklé.Diagnóza pro výběr domácí péče: • Vlasy jemné a choulostivé . . . . . . . . . . . . .


 • Vlasy jemné a citlivé . . . . . . . .


 • Vlasy silné a zcitlivělé . . . . . . .


 • Vlasy silné a velmi zcitlivělé . . .

 • _____________________

 • Expresní péče . . . . . . . . .

 •